Dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum

Drodzy Rodzice!

Za kilka dni Wasze dzieci ukończą Gimnazjum i będą musiały podjąć ważną decyzję o dalszej edukacji. Ponieważ decyzja ta będzie miała wpływ na ich przyszłość, muszą wybrać właściwą drogę. Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy nie napawa optymizmem, a współczesne podejście do wychowania młodego pokolenia pozostawia wiele do życzenia. Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego, znany na terenie powiatu mławskiego jako „Budowlanka”, to placówka, która pragnie wspomóc Państwa w wychowaniu waszych dzieci i ułatwić im zdobycie właściwego zawodu. Mając jako wzór do naśladowania naszego Patrona, wychowujemy naszych uczniów według systemu wartości opartego na prawdzie, miłości, szacunku do siebie i drugiego człowieka oraz odpowiedzialności.

Drodzy Państwo! Zdajemy sobie sprawę, że dobro Waszych dzieci oraz realizacja ich kariery zawodowej, jest dla Was najważniejsza. Wiemy, że w dzisiejszej rzeczywistości zdobycie odpowiedniego wykształcenia jest potrzebą ale zdobycie zawodu, w którym Wasze dzieci znajdą pracę i będą mogły się w niej realizować – jest zdecydowanie koniecznością.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy naukę na następujących kierunkach:

TECHNIKUM (4 lata)

• BUDOWNICTWA

• ELEKTRYCZNE

• INFORMATYCZNE

• ORGANIZACJI REKLAMY

• URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA (DAWNA SZKOŁA ZASADNICZA - 3 lata)

• MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Kadra nauczycielska naszej szkoły zapewni Państwa dzieciom, nie tylko bezpieczeństwo, właściwe wychowanie i opiekę, ale również skutecznie przygotuje do egzaminów maturalnych i egzaminów z kwalifikacji zawodowych.

Zapraszamy Szanownych Państwa na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, który odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku.

Pomóżcie swoim dzieciom dokonać właściwego wyboru!

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie