Ewaluacja zewnętrzna

Szanowni Rodzice!

W dniach od 11 do 13 lutego 2015 r. w naszej szkole prowadzone były przez zespół wizytatorów ewaluacje problemowe w zakresie wymagań wskazanych przez MEN w podstawowych kierunkach realizacji polityki oświatowej państwa:

1. „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych”.

2. „ Rodzice są partnerami szkoły lub placówki”.

Celem ewaluacji problemowych było zebranie informacji i ustalenie poziomu spełniania przez szkołę wymagań.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła w każdym z badanych obszarów otrzymała poziom B oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagań przez szkołę.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie podczas ewaluacji zewnętrznej.