Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 września 2022 r. uczniowie klas II TIA i IV TRW wraz z wychowawcami Panią Anną Tupacz i Panią Jolanta Najsznerską udali się do kręgielni „Planeta”. Młodzież przystąpiła do rywalizacji w grze w kręgle. W turnieju międzyklasowym I miejsce zajął Michał Dryll z klasy II TIA.
Podczas spotkania nie zabrakło tez czasu na wspólne biesiadowanie przy smacznej pizzy.
Wyjście łączyło cel rekreacyjny i dydaktyczny. Uczniowie obejrzeli też plenerową wystawę przed wejściem do parku miejskiego w Mławie, zorganizowaną przez grupę nieformalną „Mława – Miasto Zabytkowe”.