Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

16 września na terenie dwóch leśnictw: Krajewo oraz Iłowo młodzież z pobliskich szkół: Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie przywędrowała do lasu w jasno określonym celu - żeby zebrać niechlubne pozostałości (śmieci) po poprzednich użytkownikach.
Łącznie w kilka godzin młodzież zebrała ponad 40 worków.
My leśnicy jesteśmy dumni i wdzięczni za ten gest, szczególnie że zrobiliście to z własnej inicjatywy!
To był Wasz pomysł i za to DZIĘKUJEMY !!!