Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Od 19 do 30 września 2022 roku młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie uczestniczyła w praktykach w Grecji z programu Erasmus+. Dzięki pozyskanym środkom 35. uczniów oraz 3. opiekunów spędziło dwa tygodnie w malowniczej miejscowości położonej na Riwierze Olimpijskiej.

Budowlańcy, elektrycy, informatycy, programiści i reklama mieli okazję poznać europejski rynek pracy, nabyć cenne umiejętności zawodowe oraz doskonalić umiejętności językowe w praktyce. Dla uczestników projektu oraz towarzyszących im opiekunów w programie wyjazdu znalazło się także kilka atrakcji turystycznych m. in.  rejs statkiem na wyspę Skiatos oraz zwiedzanie Salonik.

 

Projekt był ogromnym wyzwaniem a zarazem wielką przygodą dla uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Kolejne takie przygody i wyzwania przed nami. Już dziś planujemy następny wyjazd zagraniczny.

Koordynatorem projektu w szkole jest Pani Marzena Nagucka.