Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

28 września uczniowie klasy I Technikum Informatycznego wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Rutecką oraz panią Anną Kwiatkowską udali się do kręgielni. Wyjście miało na celu jeszcze lepsze poznanie się oraz złapanie oddechu po pierwszym miesiącu w nowej szkole. Czas mijał nie tylko na grze, ale także wspólnych rozmowach, tańcach czy popisach atletycznych chłopców. Na koniec, po wyczerpujących zawodach, zasiedliśmy do wspólnego posiłku. Ostatecznie klasowymi "Kreglowymi Mistrzami" zostali: Filip Morawski i Mateusz Olszewski. Uśmiechy na buziach wszystkich obecnych udowadniają, że jeśli klasa jest zgrana, nie istnieją żadne bariery - także te fizyczne!