Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 października 2022r. maturzyści Technikum Informatycznego, Technikum Budownictwa, Technikum Reklamy wraz z dyrekcją szkoły, wychowawcami i katechetami uczestniczyli w corocznej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Celem pielgrzymki było duchowe przygotowanie się młodzieży do matury. Dzień skupienia dla maturzystów poprowadził ks. Marcin Niesłuchowski, wikariusz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie oraz ks. Łukasz Chruściel, wikariusz w parafii Św. Rodziny w Mławie.

Czas wspólnej modlitwy był okazją do zadumy i refleksji oraz pogłębienia relacji z Bogiem.