Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zapraszamy wszystkich chętnych, pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w Akcji Honorowego Krwiodawstwa, która odbędzie się na terenie naszej szkoły w dniu 8 listopada. Celem akcji jest pozyskanie jak największej ilości krwi, która w przyszłości uratuje niejedno życie. Liczymy na dar Waszych serc, najcenniejszy na świecie, bo niemożliwy do zastąpienia niczym innym.