Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 14 listopada br. obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w naszej szkole wysłuchaliśmy krótkiej, ale wyczerpującej informacji o tej chorobie, jej typach, objawach i sposobach leczenia. Odbył się także konkurs na plakat multimedialny związany z tą tematyką.
Jury zdecydowało, że zwycięzcą w konkursie została: Zuzanna Kępczyk z klasy II Technikum Reklamy.
Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na facebooku pracami oraz polajkowania najciekawszych według Was - przewidziana jest bowiem także nagroda publiczności.
Dziękujemy za udział w konkursie i przypominamy wszystkim - dbajcie o swoje zdrowie, bo ono jest najważniejsze!