Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W ramach podsumowania dotychczasowych mobilności w ramach programu Erasmus+, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie ogłosił konkurs na KOLAŻ ZDJĘĆ Z WYJAZDU DO GRECJI.
Największą aktywnością wykazały się klasy Technikum Reklamy, a najlepsze prace należą do uczennic klasy III Technikum Reklamy: Jolanty Lubańskiej, Patrycji Piaseckiej i Ewy Szczepańskiej. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia galerii.