Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dziś, 30 listopada 2022 roku, w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie dobiega końca realizacja pierwszego akredytowanego projektu w ramach programu ERASMUS+.
Dzięki pozyskanym środkom we wrześniu 35. uczniów Budowlanki z technikum informatycznego, technikum reklamy, technikum budownictwa, technikum elektrycznego, technikum programistycznego i technikum robót wykończeniowych uczestniczyło w dwutygodniowych praktykach w Grecji. Młodzież biorąca udział w projekcie miała okazję poznać europejski rynek pracy, nabyć cenne umiejętności zawodowe oraz doskonalić umiejętności językowe w praktyce. Dla uczestników projektu oraz towarzyszących im opiekunów w programie wyjazdu znalazło się także kilka atrakcji turystycznych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Projekt był wyzwaniem a zarazem wielką przygodą dla uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Kolejne takie przygody i wyzwania dopiero przed nami. Już dziś planujemy następny wyjazd zagraniczny.