Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 kwietnia 2023 r. na stadionie MOSiR-u w Mławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Zespół Szkół Nr 1 w Mławie, pod opieką Pani Agnieszki Korytowskiej, reprezentowali Wiktoria Leśniewska z I TR, Filip Rogalski IV TB,  Daniel Grabowski I TP, Patryk Lipski I TE, Kacper Skwarczyński I M, Fabian Kołakowski IV TB, Konrad Kuciński IV TBp.

 Udział młodzieży zakończył się dużym sukcesem, uczniowie:

Wiktoria Leśniewska I TR zajęła I miejsce.
Filip Rogalski IV TB zajął II miejsce.
 
Uczniom i i ich trenerce serdecznie gratulujemy!