Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 26 kwietnia 2023r., w ramach obchodów Dnia Ziemi, grupa nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz wychowania fizycznego i plastyki  przygotowała grę terenową GLOBOTROPICIELE. Celem gry było poszerzenie wśród młodzieży świadomości ekologicznej, a poprzez aktywność fizyczną, kreatywność, logiczne myślenie wesparcie naszej Planety.

W naukowej zabawie wzięły udział czteroosobowe zespoły uczniów klas pierwszych. Wszyscy bardzo mocno włączyli się w rywalizację. Najlepszą drużyną okazała się klasa I Technikum Programistycznego. Uczniowie za wiedzę i zaangażowanie zostali nagodzeni drużynowo i indywidualnie. Gratulujemy!

Twórcami pomysłu gry oraz jej realizatorami byli Państwo: Joanna Szemplińska, Kamila Żmijewska, Agnieszka Korytowska, Marzena Nagucka, Andrzej Goszczycki, Adam Wąsowski,