Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

30 kwietnia 2023r. rozpoczął się kolejny wyjazd uczniów Zespołu Szkół Nr 1 na praktyki zagraniczne w ramach programu #Erasmus+. Pod osłoną nocy młodzież wraz opiekunkami, Paniami: Aliną Zielińską i Agnieszką Korytowską, wyruszyła w kierunku - GRECJI - docelowego miejsca podróży!  Droga długa, ale już na starcie wiemy, niezapomniana.  W Słowacji chwila na odpoczynek, rano ruszamy dalej.