Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

24 maja br. w Wyższej Szkole Zawodowej w Mławie odbyło się seminarium popularnonaukowe. Jego temat brzmiał: Ziemiaństwo. Z naszego ogródka. Historie lokalne Ziemi Zakrzeńskiej. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy II TIb/TP, którzy poznali m.in. historię mławskich ziemian po upadku powstania styczniowego, charakter i wygląd siedzib ziemiańskich oraz tajniki poszukiwań historii własnej rodziny. Po zakończeniu wykładów wszyscy udali się do pizzerii, aby oprócz konsumpcji smacznego posiłku –wspólnie miło spędzić czas i kontynuować tematykę seminarium.