Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji podczas dużej przerwy nauczyciele rozdawali uczniom cukierki i lizaki. Odbył się także konkurs "Niełatwo być dzieckiem" - uczniowie zmierzyli się z pytaniami o postaci z bajek i baśni. Ostatecznie wygrała klasa II TIa. Zwycięzcy otrzymali iście dziecięce nagrody - żelki i bańki mydlane  Gratulujemy! j Wszystkim uczniom życzymy samych dobrych chwil, szczęśliwego życia, sukcesów w szkole oraz w życiu osobistym. Bierzcie z dziecka to, co najpiękniejsze - prawdę i szczerość.