Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 czerwca 2023r. klasa II TR z wychowawcą udała się do Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, gdzie uczestniczyła w lekcji zasad przeciwpożarowych, zwiedzaniu jednostki, pokazie wozów gaśniczych i sprzętu. Uczniowie mieli możliwość przejechać się pojazdem strażackim z włączoną sygnalizacją dźwiękową. Podczas ćwiczeń z wężem strażackim młodzież mogła poczuć się jak strażak w trakcie akcji. Kolejnym puntem było zwiedzenie plenerowej wystawy w parku miejskim: Kiedy Ziemia przestała być Centrum Wszechświata. Nie obyło się bez słodkiego akcentu na zakończenie wycieczki, tj. lodów i gofrów.