Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

26 września obchodzimy Dzień Języków Obcych, czyli święto językowej różnorodności. Właśnie tego dnia jest dobra okazja, by propagować naukę języków obcych i popularyzować wiedzę z zakresu historii języków na świecie. Znajomość języków obcych jest magicznym kluczem, który otwiera lepsza przyszłość, budzi zrozumienie innych ludzi i kultur.
W naszej szkole odbył sie tego dnia Szkolny Konkurs Wiedzy o Językach. W konkursie wzięło udział 10 osób - reprezentanci klas I technikum.
Konkurs miał formę teleturnieju w języku polskim. Uczniowie odpowiadali na 31 pytań dotyczących wiedzy o językach. Zwyciężyła klasa I TI, drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy I TB, a na trzecim uplasowała sie klasa I TEb.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs przygotowały i przeprowadziły Anna Tupacz i Jolanta Hermanowska- Hausman (nauczycielki języka niemieckiego) przy współpracy z panem Mariuszem Skwarskim - nauczycielem przedmiotów informatycznych.