Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zespół Szkół Nr 1 w Mławie realizuje pierwszy projekt w ramach akredytacji #Erasmus w sektorze Edukacji Szkolnej. 8. października 2023r. 32 uczniów oraz 3 opiekunów wyjeżdża do Grecji. Tematyka projektu to "Nowoczesne sposoby komunikacji i promocji z elementami przedsiębiorczości" oraz "Marketing i przedsiębiorczość". Uczniowie naszej szkoły będą mieli zajęcia w szkole partnerskiej w Grecji Lyceum of Leptokaria.