Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Samorząd Uczniowski, pragnąc włączyć całą społeczność szkolną w działania sprzyjające kreatywności, jedności i zabawie, ogłosili 27 października 2023r. Dniem Wesołego Kapcia. Uczniowie do szkoły przynieśli ulubione kapcie, które prezentowali wędrując po szkolnych korytarzach. Dominowały kapcie puchacze - cieplutkie i miękkie oraz kapcie sportowego typu - klapki z gumy i plastiku. Wszyscy, którzy wzięli udział w szkolnej zabawie mogli liczyć na dodatkowe zainteresowanie kolegów i nauczycieli.