Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach od 23 do 25 października 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa i obsługi broni oraz mieli okazję skorzystać ze strzelnicy Klubu Strzelectwa Sportowego Kaliber Mława i wziąć udział w zawodach strzeleckich.
W zajęciach uczestniczyły trzy 18-osobowe grupy z klas: II TP, II TE, II TI, III TR, IV TR i V TB.
Organizacja Alternatywnych Treningów Sportowych jest jednym z elementów realizowanego w szkole projektu pt.: „, Sport Inaczej - projekt aktywizacji młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Mławie do uprawiania sportu”.
Projekt jest obecnie realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Joker Mława i Stowarzyszeniem Fly High. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Mikrogranty Sportowe. Na realizację projektu nasi partnerzy pozyskali 15 000zł. Szkolnymi koordynatorami projektu są Panie Marlena Krystkiewicz i Agnieszka Korytowska