Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W ramach projektu edukacyjnego: "WARTO BYĆ AKTYWNYM - NAGRADZAMY ZA PRACOWITOŚĆ II" 8 listopada odbyło się spotkanie uczniów klasy II Technikum Reklamy z dietetykiem, Panem Sebastianem Kwiecińskim. Projekt dofinansowany jest ze środków województwa mazowieckiego w ramach konkursu: "Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie". Koordynatorem projektu w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie jest Pani Marlena Krystkiewicz.