Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W Mikołajki Samorząd Uczniowski zorganizował międzyklasowy konkurs "Świąteczna aura", w którym Uczniowie ozdabiali przypisane im sale.
Decyzją jury:
I miejsce zajęła klasa IV TP/TR za przystrojenie biblioteki szkolnej,
II miejsce zajęła klasa I TB/TEb za przystrojenie sali nr 11,
III miejsce zajęła klasa III TIa za przystrojenie sali nr 5.
Na zwycięską klasę czekała torba słodkich upominków. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim innym klasom, które zaangażowały się w zabawę - dzięki Wam czujemy magię świąt, a i nauka stała się jakaś przyjemniejsza... 
Dziękujemy także nauczycielom, którzy byli w Jury za profesjonalne podejście do sprawy.