Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

11 grudnia br. w Bursie Szkolnej odbył się finał tegorocznej kampanii "Biała Wstążka" zorganizowany przez Zespół Ośrodków Wsparcia we współpracy ze Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Dzięki kampanii zwracana jest większa uwaga na kwestię przemocy domowej wobec kobiet. W związku z akcją zorganizowany został konkurs poetycki na temat związany z problemem. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż dwoje z naszych uczniów zostało docenionych za swoje prace - Daria Dovbina z klasy II TR zdobyła wyróżnienie, natomiast Nataniel Nieznański z klasy II TI zdobył trzecie miejsce. Na uroczystości towarzyszyły uczniom nauczycielki: pani Joanna Zadrożna - opiekun szkolnego wolontariatu, pani Agnieszka Rutecka - wychowawczyni Nataniela oraz pani Ewa Wojtala - Dyrektor Bursy oraz gospodarz imprezy. Nagrodzonym uczniom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!