Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12.02.2024 r. uczniowie klasy III Technikum Informatycznego A z wychowawcą, Panią Anną Tupacz i z Panem Andrzejem Smolińskim udali się na prezentowaną w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie wystawę czasową - ekspozycja "Słowo w walce o wolność". Prezentowany zbiór obejmuje m.in. rysunki satyryczne, książki wydane konspiracyjnie, publikacje okolicznościowe, książki, gazety, ulotki, znaczki i fotografie. Na wystawie znalazły się także interesujące eksponaty jak np. elementy umundurowania MO i dawna maszyna do pisania. Uczniowie dowiedzieli się o wydarzeniach stanu wojennego, o walce z reżimem między innymi słowem i o konspiracji. Uczniom udało się też zobaczyć wystawę historyczną i Archeologię Ziemi Zawkrzeńskiej.