Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 marca 2024r. z okazji Dnia Liczby Pi nauczyciele matematyki zorganizowali matematyczne konkursy: "Matematyczne jeden z dziesięciu", "Mistrza Kostki Rubika" i "Mistrza Sudoku". Po długiej rywalizacji, zwycięzcami konkursów zostali:
????Patryk Zembrzuski (klasy III - IV),
????Filip Jakubowski (klasy I - II), 
????Mateusz Wyszomierski (Kostka Rubika).
 
Wygrani otrzymali matematyczne upominki i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy - słodki poczęstunek.
Organizatorkami konkursów były Panie: Agnieszka Rutecka i Kamila Żmijewska we współpracy z Samorządem Uczniowskim.