Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Od lat nasz szkoła odnosi znaczące sukcesy sportowe. Uczniowie chętnie biorą udział w rozgrywkach międzyszkolnych angażują się zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i drużynowych. Dzięki ich postawie możemy cieszyć się ostatecznymi wynikami, które po zliczeniu punktów dają nam miejsca na podium. W latach 2018 - 2021 zdobyliśmy:

Pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019.

Trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Trzecie miejsce sztafety chłopców w biegach przełajowych w roku szkolnym2020/2021.

Trzecie miejsce sztafety chłopców w biegach przełajowych w b.r. szkolnym.

 

Wspaniałych wyników gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom: Alicji Szulc, Agnieszce Korytowskiej, Grzegorzowi Cecelskiemu, Adamowi Wąsowskiemu.