Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W tym roku po raz 28. wyruszyliśmy, by posprzątać świat!

Młodzież naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątnie Świata – Polska 2021”. Hasło tegorocznej kampanii brzmiało: „Myślę, więc nie śmiecę”. Finał akcji przypadł na 17-19 września 2021 r. Wydarzenie było lekcją poszanowania środowiska, jak również promocją ograniczenia wytwarzania odpadów.

W ostatnich latach plastikowe opakowania zdominowały nasze życie i otoczenie. Plastik jest wszędzie: w wodzie, którą spożywamy, w powietrzu, którym oddychamy, a także w naszych ciałach. Klasa III TI bardzo dużą ilość śmieci, w tym plastikowych, zebrała w Krajewie, gdzie włączyła się w walkę o środowisko. Uczniowie swoją postawą dali nam przykład, jak dbać o swoje otoczenie, siebie i świat... Dziękujemy!

 W działaniach wspierały ich: Anna Wachowicz i Agnieszka Bartosiewicz.