Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 15-24 września 2021r. w naszej szkole odbyła się charytatywna zbiórka makulatury dla Sebastiana Jankowskiego - absolwenta Technikum Budownictwa. Uczniowie przynieśli niepotrzebne gazety, ulotki, zeszyty oraz kartony, które zalegały w piwnicach czy na półkach. Teraz zostały pożytecznie wykorzystane przez firmę recyklingową. Środki finansowe uzyskane ze zbiórki przekazano na bardzo kosztowną rehabilitację Sebastiana. Zbierając makulaturę kierowaliśmy się mottem: „dobro raz dane będzie dwa razy pomnażane". Finał akcji miał miejsce w OSP w Szydłowie, gdzie podliczono środki ofiarowane przez darczyńców. W sumie uzbierano 20660 zł. Cieszymy się, że do tej kwoty mogliśmy dołożyć małą cegiełkę. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Nadal można wspomóc Sebastiana za pośrednictwem SIEPOMAGA.pl. Oto link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/sebastian-jankowski