Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Badanie losów absolwentów naszej szkoły realizowane jest już od wielu lat. Przedmiotem przeprowadzanych badań jest aktualna sytuacja absolwentów, którzy ukończyli naukę i zdali egzamin maturalny. Monitorowanie Losów Absolwentów umożliwia nam poznanie dalszej kariery edukacyjno – zawodowej młodzieży kończącej naukę. Pozyskujemy i wykorzystujemy informacje o losach absolwentów do opracowania zestawień statystycznych, które pozwalają na stwierdzenia, czy wiedza i umiejętności zdobyte w technikum i branżowej szkole I stopnia (dawnie zasadniczej szkole zawodowej) wpływają na dalszą edukację i ścieżki kariery absolwentów oraz stwarzają warunki dla określenia, czy aktualna oferta edukacyjna szkoły spełnia oczekiwania uczniów. Opracowane wyniki pomagają nam przy uzupełnianiu oferty edukacyjnej, a przyszłym uczniom przy dokonywaniu wyboru kierunku kształcenia w naszej szkole.

Zwracamy się więc do Państwa, naszych absolwentów, o wypełnienie ankiety, na podstawie której wykonanie tego zadania będzie prostsze. Prosimy też o rozpowszechnienie informacji o ankiecie poprzez portale społecznościowe (Instagram, Facebook, Messenger) wśród wszystkich znajomych, którzy ukończyli naszą szkołę. Gdy liczniejsza będzie grupa osób, które wezmą udział w ankiecie, tym większa będzie wiarygodność wyników jej analizy. Dziękujemy!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety:  https://liblink.pl/t6zUStGF6y