Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

We wtorek 16 listopada 2021 roku, podczas posiedzenia sejmowej Komisji do spraw młodzieży, uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie prezentowali informacje na temat projektów realizowanych w szkole, ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów zagranicznych z programu Erasmus +. Młodzież opowiadała o korzyściach, jakie płyną z udziału w projektach, w tym m. in. o kursach certyfikowanych, które są organizowane w szkole oraz o wyjeździe zagranicznym, w którym brali udział.

Udział w pracach Komisji był bardzo cennym doświadczeniem zarówno dla dyrektora szkoły, jak i dla uczniów. Zaproszenie do zaprezentowania się przed Komisją sejmową oraz możliwość zabrania głosu w dyskusji pokazują, że Zespół Szkół Nr 1 w Mławie jest doceniany nie tylko w regionie.

Przedstawiciele szkoły, Pani dyrektor Urszula Makowska, koordynator projektów pani Marzena Nagucka oraz uczniowie Samanta Maćkowska i Kacper Stachelski, poza czynnym udziałem w posiedzeniu Komisji, mieli również możliwość zwiedzenia Sejmu i Senatu w towarzystwie przewodniczącego Komisji, Pana posła Andrzeja Kryja oraz Pani poseł Anny Cicholskiej.