Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W związku z obchodami 100-lecia Młodzieżowego Ruchu PCK, Odział Rejonowy PCK w Mławie realizował projekt KULTURALNI - WSPÓLNIE Z MŁODZIEŻOWYM RUCHEM PCK skierowany do uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. W ramach tej inicjatywy nasza szkoła przystąpiła do realizacji 3 zadań:
1. „ZDROWIE I PIERWSZA POMOC” – w ramach tego zadania odbył się konkurs z zakresu wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej, zdrowego stylu życia i zasad udzielania pierwszej pomocy. Laureatką konkursu w naszej szkole została uczennica z klasy I TR Roksana Szczygłowska.
2. „100-LECIE MŁODZIEŻOWEGO RUCHU PCK” – w ramach tego zadania odbył się konkurs plastyczny na plakat lub Logo. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy I TR Nikola Tomella, drugie miejsce zajął uczeń klasy I TI b Jakub Fabisiak.

3. WARSZTATY Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej – w ramach tego przedsięwzięcia młodzież mogła zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty przeprowadził wykwalifikowany ratownik medyczny Pan Marcin Szarpak. 

Zwieńczeniem działań w dniu 30 listopada 2021r. była organizacja przez Odział Rejonowy PCK w Mławie uroczystej Gali Honorowych Krwiodawców. 

Projekt przeprowadziły Panie: Joanna Zadrożna, Marzena Nagucka, Alicja Stando,, Marlena Komur.