Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Klasa I TIa wyszła ze wspaniałą inicjatywą zbiórki zakrętek na rzecz Oli Wesołowkiej, dziewczynki potrzebującej finansowego wsparcia rehabilitacji, dzięki której dochodzi do zdrowia. W Mikołajki przekazali oni osobiście dziewczynce pełne worki zakrętek. Spotkanie z Olą było dla klasy bardzo ważnym przeżyciem. W wydarzeniu wzięły udział Pani Dyrektor Urszula Makowska i Pani Anna Tupacz - wychowawczyni klasy I TIa.

Uczniowie naszej szkoły od wielu lat wspierają potrzeby Oli.