Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dziś, podczas każdej przerwy, szkolny zespół muzyczny stworzył przepiękny nastrój przedświąteczny śpiewając kolędy. Uczniowie Dawid Oszewki z klasy IV TRW - klawisze, Michał Merchel z klasy IV TI - gitara oraz ks. Marcin Marcin Niesłuchowski, nauczyciel religii grający na gitarze, to skład zespołu muzycznego działającego w szkole. Zespół wokalny tworzą: Samanta Maćkowska z klasy III TR, Julia Orłowska, Zofia Walis, Daria Dembska z klasy II TB, Patryjcja Racka, Kinga Kolwicz z klasy I TR, Adrian Wąsik z klasy IV TI. To dzięki nim każda uroczystość, akademia szkolna, wydarzenie stają się ciekawsze, bogate w nowe doznania, wesołe lub melancholijne w zależności od prezentowanych treści. Kolędy w wykonaniu młodych artystów sprawiły, że poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy Wam za to!

Opiekunem zespołu muzyczno - wokalnego jest ks. Marcin Niesłuchowski

 

.