Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

"Studniówka – bal młodości, która dodaje skrzydeł, chwila radosnego oczekiwania na start w prawdziwe dorosłe życie i egzamin z dojrzałości" 

Studniówkowy Bal w Budowlance na długo zostanie zapamiętany jako niezwykły. 29 stycznia o godz.19.00 w sali bankietowej Bajkowa w Gajówkach rozpoczęła się wyczekiwana przez wszystkich tegorocznych maturzystów z Technikum Ochrony Środowiska, Technikum Budownictwa, Technikum Informatycznego i Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie uroczystość. Ciepłe słowa skierowali w stronę młodzieży pani dyrektor Urszula Makowska oraz przedstawiciele Rodziców. Uczniowie klas czwartych złożyli podziękowania i kwiaty dla dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego i wychowawców: p. Joanny Szemplińskiej, p. Agnieszki Korytowskiej, p. Huberta Świniarskiego. Po oficjalnych, ale pełnych wzruszenia chwilach klasy tradycyjnie zaprezentowały się w polonezie. Przygotowane układy taneczne przez panią Alicję Szulc były niepowtarzalne.

Serdeczna atmosfera Balu, zaangażowanie Rodziców i postawa młodzieży sprawiły, że wspólna zabawa dała wiele radości pozytywnych przeżyć, zostanie ona zapamiętana na całe życie.

Fotorelacja w codziennikmlawski.pl