Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Od poniedziałku w naszej szkole zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy dla uchodźców z Ukrainy, ale też dla pozostających na terenie zajętym wojną i walczących żołnierzy. Cieszy nas ogromne otwarcie serca nauczycieli, pracowników, uczniów i ich rodziców. Udało się zebrać wiele, aby chociaż trochę zmniejszyć cierpienie drugiego człowieka. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za segregowanie i pakowanie darów, które już dziś dotrą na wschodnią granicę i za granicę w okolicach Ustrzyk Górnych i Krościenka. Po raz kolejny społeczność szkolna pokazała swoją gotowość do niesienia pomocy.❤️