Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

8 kwietnia 2022 r. odbył się w formie prezentacji multimedialnej konkurs świąteczny „Ślad Wielkiej Nocy”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I Technikum Informatycznego A  i III Technikum Informatycznego B . Udzielali oni odpowiedzi na 15 wyświetlonych pytań w języku polskim. Pytania miały charakter otwarty. Celem konkursu było kultywowanie kultury, tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
Laureatami konkursu zostali Paweł Witkowski i Przemysław Wilk z klasy III Technikum Informatycznego B. Drugie miejsce zajęli Wiktor Kowalski i Kacper Stachelski, uczniowie klasy III Technikum Informatycznego B, zaś trzecie miejsce Miłosz Dobrosielski, uczeń klasy I Technikum Informatycznego A i Adam Krauzowicz, uczeń klasy III Technikum Informatycznego B.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Konkurs przygotowali i przeprowadzili: Pani Anna Tupacz i Pan Mariusz Skwarski.