Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 28 kwietnia 2022r. podczas sesji Rady Powiatu Mławskiego Pani Agnieszka Korytowska odebrała z rąk Pana Jerzego Rakowskiego, Starosty Mławskiego, List Gratulacyjny za trud wychowawczy, zaangażowanie i serce włożone w pracę  z zawodnikami sportowymi w 2021r. W Lisie napisano: "sport kształtuje charakter, uczy wytrwałości, konsekwencji. Uczy wygrywać a także godnie znosić porażki". Niech te słowa będą dla Pani oraz Pani podopiecznych mottem do dalszej pracy.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!