Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 29 kwietnia 2022r. odbyła się akademia, podczas której nastąpiło uroczyste pożegnanie uczniów klas IV Technikum Budownictwa, Technikum Ochrony Środowiska, Technikum Informatycznego, Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie. Na uroczystość przybyli goście: ks. dr Kazimierz Ziółkowski, proboszcz parafii MBKP w Mławie, Pan Dariusz Sowiński, Przewodniczący Rady Rodziców oraz Rodzice maturzystów. Spotkanie było doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz całej społeczności szkolnej za trud edukacji, wychowania, przyjaźni i wspólnie przeżytych lat. Maturzystów pożegnali uczniowie młodszych klas, którzy symbolicznie przejęli sztandar szkoły, na który po raz ostatni reprezentanci klas IV złożyli uroczyste ślubowanie.

Pani Dyrektor Urszula Makowska wręczyła nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i promocję w lokalnym środowisku. Słowa podziękowania skierowała również w kierunku rodziców, którzy bezinteresownie wspierali naszą placówkę przez wszystkie lata edukacji maturzystów.