Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 20 maja 2022r. na Stadionie Miejskim w Mławie odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, gdzie osiągnęli następujące sukcesy:
Wiktoria Wiśniewska - III miejsce w skoku w dal. Sztafeta (Oliwia Miączyńska, Kinga Kolwicz, Urszula Więckowska, Dominika Dudalska) zajęła III miejsce. W pchnięciu kulą: Oliwia Badiura - V miejsce, Jolanta Lubańska - VI miejsce. W biegu na 800m Dominika Dudalska - IV miejsce. Konrad Kuciński - II miejsce na 100m. Olaf Dworecki - III miejsce na 100m. W biegu na 1500m: Filip Rogalski - I miejsce, Krystian Motkowski - IV miejsce. Sztafeta 4x100 (Olaf Dworecki, Jakub Grzywacz, Konrad Kuciński, Filip Rogalski) zajęła I miejsce.

Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunce Pani Alicji Szulc.