Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W związku z przygotowaniami do jubileuszu 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie i V Zjazdu Absolwentów bardzo prosimy o podzielenie się z nami swoimi fotografiami z życia szkoły. Skany zdjęć można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Jeśli nie macie Państwo możliwości zeskanowania zdjęć, to my chętnie pomożemy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 23/654-32-07.

Serdecznie dziękujemy.