Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Badanie słuchuW dniach od 14 do 16 września 2015 roku, pod patronatem Starosty Mławskiego Włodzimierza Wojnarowskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie przeprowadzono przesiewowe badania słuchu, sfinansowane w całości ze środków powiatu mławskiego. Dotyczyły one uczniów klas pierwszych i drugich. Łącznie przebadano 218 osób. Część z nich otrzymała skierowania do lekarza laryngologa z powodu nieprawidłowości stwierdzonych podczas badań.

 

       Badania zorganizowano we współpracy z Zespołem Szkół Nr 1 w Mławie oraz firmą AS ? Med ? specjalizującą się w badaniach słuchu. Była to kontynuacja akcji profilaktycznej w zakresie chorób narządu słuchu skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mławskiego.

       Podsumowaniem tegorocznych badań była prelekcja dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie pt. ?Słuch to Twój zmysł? przeprowadzona przez Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu Panią Joannę Bugaj.