Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dzień PatronaW dniu 9 października 2015r. obchodziliśmy w naszej szkole potrójne święto: 45 rocznicę śmierci patrona szkoły Jerzego Ciesielskiego, drugą rocznicę nadania szkole imienia oraz Dzień Edukacji Narodowej.

       Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele Matki Bożej Królowej Polski sprawowaną w intencji zmarłego w sierpniu Józefa Proroka ? dyrektora szkoły w latach 1968-1990 oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Jerzego Ciesielskiego ? patrona naszej szkoły.

 

       Następnie zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie przemaszerowali do budynku szkoły, gdzie w hali sportowej odbyły się dalsze uroczystości. Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z młodzieżą zaprezentowali sylwetkę patrona szkoły jako sportowca i miłośnika turystyki. Podczas uroczystości przedstawiciele pierwszoklasistów złożyli ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor Urszula Makowska i Pan Starosta Włodzimierz Wojnarowski złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

       Wręczone zostały również nagrody dyrektora dla wyróżniających się pedagogów. W tym roku otrzymało je 10 nauczycieli tj. Grzegorz Cecelski, Urszula Godlewska, Krystyna Fijałkowska, Marlena Krystkiewicz, Justyna Mączewska, Andrzej Michalak, Alicja Stando, Joanna Szemplińska, Alina Zielińska i Joanna Zadrożna. Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.