Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Wystawa pokonkursowa w Muzeum Okręgowym w Toruniu

       Od 18 września do 11 listopada 2015 roku w Muzeum Okręgowym w Toruniu eksponowano prace uczestników XXXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pt. ?MOJA PRZYGODA W MUZEUM?. Po rozpatrzeniu przez jury 2300 prac, na wystawę pokonkursową zakwalifikowano czterech autorów. Decyzją jury wśród nich ? o czym z radością informujemy - znalazły się obrazy Patryka Kotkiewicza ucznia klasy IV Technikum Informatycznego.

Gratulujemy Patryku i życzymy dalszych sukcesów.