Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Izba CelnaW dniach 8 - 9 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia edukacyjne w zakresie profilaktyki przestępczości celno-akcyzowej i zachowań ryzykownych, prowadzone przez funkcjonariuszy Izby Celnej w Warszawie. Zajęcia te zorganizowano w ramach projektu: "Bezpieczeństwo w strefie Schengen - zwiększenie skuteczności działań funkcjonariuszy celnych z regionów Mazowsza i Pomorza Zachodniego w walce z przestępczością transgraniczną a i zorganizowaną". W zajęciach uczestniczyli uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami.