Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Tenis stolowyW dniu 14 grudnia 2015r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym na Mławskiej Hali Sportowej. Zespół Szkół Nr 1 reprezentowali: Monika Supińska - uczennica kl. I TOR, Mariusz Tatkowski i Tomasz Słowikowski - uczniowie z kl. I TB oraz Marcin Białoskórski - kl. II TI.

W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Monika Supińska, a w kategorii chłopców III miejsce wywalczył Mariusz Tatkowski. Monika i Mariusz będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach rejonowych, które odbędą się 21 grudnia 2015 r. w Płońsku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w poniedziałek :-)