Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Konkurs świątecznyGrudniowe dni przed Bożym Narodzeniem to okres oczekiwania, zadumy, przygotowań ale także czas gdy nasze myśli biegną do najbliższych. Podczas tych najbardziej rodzinnych świąt, chcemy podarować im nie tylko naszą obecność, spotkanie, ciepłe uczucia ale również szukamy pomysłów na prezenty, którymi chcielibyśmy zaskoczyć naszych bliskich. Opakowanie podarunku nie musi być banalne i schematyczne. Aby wyjść naprzeciw ciekawym pomysłom i kreatywnym wizjom naszych uczniów, zorganizowałyśmy Szkolny Konkurs Świąteczny pod hasłem ?Podaruję ci mój pomysł??

 

Uczestnicy tego konkursu składali swoje prace w Bibliotece Szkolnej do dnia 16 grudnia 2015r. Jury konkursu, w składzie:

  • Urszula Makowska ? dyrektor szkoły
  • Marlena Krystkiewicz
  • Joanna Szemplińska

oceniły prace pod kątem:

  • pomysłu i kreatywności,
  • innowacyjnego zastosowania materiałów,
  • niebanalnej techniki wykonania,
  • estetyki wykonania.

Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromnym talentem, wyobraźnią i pracowitością. Jury przyznało nagrody:

I miejsce ? Andżelika Karczewska (klasa I TOR);

II miejsce ? Katarzyna Szczepańska (klasa I TOR);

III miejsce ? Karolina Szelkowska (klasa III TOR).

Ponadto wyróżniono prace uczniów: Klaudii Cichockiej (kl. I TOR), Alicji Dąderewicz (kl. I TOR), Julii Podlińskiej (kl. I TOR), Patrycji Ziółkowskiej (kl. I TOR), Dagmary Jabłonowskiej (kl. II TOR) i Dominiki Podsiadłowskiej (kl. II TOR).

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas Bożonarodzeniowego Koncertu Kolęd we wtorek 22 grudnia 2015r.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorki konkursu: Marlena Krystkiewicz i Joanna Szemplińska