Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Studniówka 2016Dnia 9 stycznia 2016 roku w Zajeździe ?Pod Świerkami? odbył się Bal Studniówkowy Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie.

       Bal rozpoczął się refleksyjnym programem słowno ? muzycznym w wykonaniu Państwa Marty i Pawła Stawińskich oraz Kamili Kurek ? uczennicy klasy III TOR. W roli konferansjerów wystąpili Agnieszka Wachowska i Kinga Cieślińska ? uczennice klasy IV Technikum Organizacji Reklamy oraz Bartosz Lewandowski ? uczeń klasy IV Technikum Informatycznego. Nie zabrakło również tradycyjnego poloneza w wykonaniu maturzystów. Swoje słowa do wszystkich uczestników balu skierowali również Pani Dyrektor Urszula Makowska, Starosta Powiatu Mławskiego Pan Włodzimierz Wojnarowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Sarbiewska. Maturzyści podziękowali swoim wychowawcom za opiekę, wyrozumiałość i życzliwość oraz trud włożony w kształtowanie młodych osobowości.

 

       W studniówce uczestniczyły klasy maturalne wraz z zaproszonymi nauczycielami i gośćmi:

  • klasa IV Technikum Budownictwa z wychowawcą Panią Katarzyną Krzywdą,
  • klasa IV Technikum Elektrycznego z wychowawcą Panem Andrzejem Goszczyckim,
  • klasa IV Technikum Informatycznego z wychowawcą Panią Kamilą Żmijewską,
  • klasa IV Technikum Ochrony Środowiska z wychowawcą Panią Iwoną Bielską,
  • klasa IV Technikum Organizacji Reklamy z wychowawcami Panią Martą Stawińską i Panią Anną Malicką.