Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Spotkanie z Andrzejem KasiakiemW piątek 22 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odbyło się spotkanie uczniów klasy I Technikum Informatycznego z Panem Andrzejem Kasiakiem, lekarzem internistą pracującym w mławskim szpitalu.

Podczas tej wizyty uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. ?Zdrowy tryb życia? oraz wysłuchali prelekcji przygotowanej przez naszego Gościa.

Zagadnienia poruszane podczas spotkania dotyczyły zdrowego odżywiania oraz propagowały aktywność ruchową. Pan Doktor przedstawił i omówił ?piramidę zdrowia?, zachęcając uczniów do spożywania owoców i warzyw. Uświadomił także młodym ludziom, jakie zagrożenia niesie za sobą złe odżywianie oraz prowadzenie niezdrowego stylu życia. Zainteresowanie młodzieży wzbudziły również tematy związane ze szkodliwością tzw. papierosów tradycyjnych, e-papierosów, dopalaczy oraz alkoholu.

Ostatni punktem spotkania był panel dyskusyjny, podczas którego uczniowie zadali, goszczącemu u nich specjaliście mnóstwo pytań, na które otrzymali ciekawe i wyczerpujące odpowiedzi. 

Organizatorką spotkania była Pani Anna Tupacz ? nauczyciel języka niemieckiego, wychowawca klasy I Techniku Informatycznego.