Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       III edycja programu ?PEACE Cross-cultural Understanding?To już III edycja programu "Peace cross-cultural understanding" w naszej szkole. W tym roku gościmy Catrin Meier z Ukrainy, Ilgara Ismayilzade z Azerbejdżanu oraz Bagdara Al. Shandoudi z Omanu. 

       Nasi uczniowie mają szansę poznać kulturę i tradycje panujące w tych krajach oraz nawiązać przyjazne relacje z naszymi gośćmi.

Aby to się udało, muszą porozumiewać się w języku angielskim. Wolontariusze z AISEC podczas tygodnia spędzonego w ZS Nr 1 będą prowadzić cykl warsztatów w języku angielskim. Ponadto będą spotykać się z młodzieżą popołudniami w celu integracji oraz umożliwienia uczniom szansy bezpośredniego kontaktu z nimi, lepszego poznania i nawiązania przyjaźni. Nasi goście, wraz z młodzieżą zwiedzą najciekawsze i najważniejsze miejsca w Mławie, poznają historię naszego miasta i panujące tu zwyczaje. W planach mamy też wycieczkę do Nidzicy, dzień sportu, wyjście do kręgielni, projekcję filmu "Kamienie na szaniec" oraz wycieczkę do Warszawy.

       Koordynatorem projektu w ZS Nr 1 jest nauczyciel języka angielskiego Pani Alina Zielińska.